Služby

GEZE servis

Naším cieľom v spoločnosti GEZE je vaša dlhodobá spokojnosť a chceme, aby naše výrobky spoľahlivo a bez problémov napĺňali vaše potreby. Preto kladieme taký veľký dôraz na komplexné poradenstvo a služby – počas celého projektového cyklu. Zoznam mnohých našich služieb nájdete nižšie.

Služby a originálne diely

Služby orientované na riešenia – rýchle, kompetentné a prispôsobené

Vďaka našim službám na mieru vás podporíme pri prepájaní, správe a údržbe vašich systémov. Poradíme vám, či už v oblasti zavádzania zmien alebo modernizácie, a pomôžeme vám s nákupom náhradných dielov.

Objednávka služby

Potrebujete technika?

GEZE servisné vozidlo Nemecko

© GEZE GmbH

Spoločnosť GEZE vám ponúka možnosť jednoduchého a spoľahlivého objednávania projektov online. Online objednávku vypĺňajte pozorne. Potvrdenie vám pošleme hneď, ako dostaneme objednávku. Ak nemáte žiadne otázky, objednávka bude postúpená našim servisným technikom, ktorí sa ňou budú zaoberať.

Ak máte naliehavé otázky mimo bežného pracovného času, je Vám k dispozícii e-mail spoločnosti GEZE: gezesk.pl@geze.com

GEZE toolbox

Užitočné nástroje pre vaše projekty

Okrem osobného poradenstva vás podporíme nástrojmi GEZE už od fázy plánovania priamo na pracovisku, ale aj neskôr počas inštalácie našich riešení. S nástrojmi GEZE môžete svoje projekty zefektívniť a tešiť sa na pohodovú realizáciu projektu. Pri každodennej práci vás podporujeme vo forme dôležitých informácií, konfiguračných nástrojov a špeciálnych produktov. Napríklad dvere a okná sa dajú plánovať online.

Na stiahnutie

Informácie o našej spoločnosti, produktoch a službách

Rozsiahle materiály nájdete v časti Na stiahnutie. Ďalšie informácie o produktoch sú k dispozícii na zákazníckom portáli spoločnosti GEZE. Ak potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať osobne.

Prejdite na stránke GEZE do časti Na stiahnutie (anglicky)

Kontakt

Ako vám môžeme pomôcť?

Máte otázky nebo návrhy? Môžete nás kontaktovať viacerými spôsobmi.

Kontakt