Svetová špička

GEZE: Produkty, systémové riešenia a služby pre dvere a okná

GEZE je symbolom inovácií, najvyššej kvality a komplexnej podpory v oblasti technického vybavenia budov – od prvotnej myšlienky, plánovania a prevádzkovej implementácie so sériovými produktami až po systémové riešenia na mieru a individuálny servis a údržbu. Ponúkame rozsiahly sortiment dverí, okien a zabezpečovacej techniky a sme hlavnou hnacou silou v oblasti digitálnych prepojení pre automatizáciu budov.

Riešenia automatických dverí pre prístupnosť alebo protipožiarnu ochranu, pohony okien pre prirodzené vetranie alebo pre odvod dymu a tepla v prípade požiaru, digitálne prepojenie dverí a okien pre automatizáciu budov – to je len niekoľko príkladov z nášho portfólia služieb. Naším cieľom je vytvárať obývateľné budovy s najvyššou možnou mierou komfortu a bezpečnosti pre používateľov budov.

Ďalšie informácie
GEZE Slovakia

Individuálne prispôsobené zmluvy o poskytovaní servisu pre svojich zákazníkov

Fotografovanie zamestnancov spoločnosti GEZE 2018: Výroba - zabezpečenie kvality

Fotografovanie zamestnancov pre internú a externú komunikáciu spoločnosti GEZE, aby spoločnosť získala tvár voči vonkajšiemu svetu. © Karin Fiedler / GEZE GmbH

Spoločnosť GEZE ponúka individuálne prispôsobené zmluvy o poskytovaní servisu pre svojich zákazníkov. V minulom roku sme v spolupráci s našimi partnermi zaviedli svoju vlastnú montážnu službu. GEZE servis zahrňa širokú škálu služieb. Pravidelné kontroly, ktoré vykonáva náš vyškolený personál, zaručujú, že zariadenia sú v riadnom technickom stave. Včasné opravy, modernizácia a výmena zariadení za nové zabezpečujú, že si zariadenia zachovávajú svoje funkcie a bezchybnú prevádzku na miestach, kde sú evakuačná bezpečnosť a požiarna ochrana prioritou. Zmluva o poskytovaní služieb so spoločnosťou GEZE zabezpečuje pravidelnú údržbu zariadenia, čo vedie k dlhšej životnosti a bezpečnému používaniu produktu. 

Viac o inštalačných službách spoločnosti GEZE

Na požiadanie organizujeme školenia o produktoch a iných tématách. Máme nové školiace stredisko, kde školíme našich klientov a rozširujeme ich vedomosti. Radi pre vás pripravíme individuálne školenia. Pošlite nám e-mail alebo nám zavolajte. 

Skontaktujte sa s nami

Zistite viac o našich službách

Najnovšie správy zo Slovenska

Rodinný podnik

Celosvetovo úspešný

Sídlo spoločnosti GEZE GmbH

Od roku 1863 pôsobíme ako celosvetovo úspešný a finančne dobre stavaný rodinný podnik. Naše spracovanie produktov, pohodlie a dizajn neprestajne nadchýnajú našich zákazníkov po celom svete. Zatiaľčo si vždy zachovávame našu konzistentnosť, sme aj zvedaví, dynamickí a otvorení najnovším trendom a trhom. Posúvame vpred digitálne prepojenie stavebných technológií s cieľom vytvoriť budovy vhodné na bývanie.

Viac o spoločnosti

160 rokov GEZE

213

Pobočky

22

Krajiny

160

rokov GEZE

Na celom svete zamestnávame viac ako 3 000 ľudí a neustále sa rozrastáme. Naše medzinárodné sídlo je v Leonberge. Našich 37 dcérskych spoločností je rozmiestnených po celom svete: Aby sme dodržali našu zásadu poskytovania služieb, sme našim zákazníkom vždy nablízku a môžeme im ponúknuť vynikajúce služby priamo na mieste.

Prejdite na naše pobočky