Svetová špička

GEZE: Produkty, systémové riešenia a služby pre dvere a okná

GEZE je symbolom inovácií, najvyššej kvality a komplexnej podpory v oblasti technického vybavenia budov – od prvotnej myšlienky, plánovania a prevádzkovej implementácie so sériovými produktami až po systémové riešenia na mieru a individuálny servis a údržbu. Ponúkame rozsiahly sortiment dverí, okien a zabezpečovacej techniky a sme hlavnou hnacou silou v oblasti digitálnych prepojení pre automatizáciu budov.

Riešenia automatických dverí pre prístupnosť alebo protipožiarnu ochranu, pohony okien pre prirodzené vetranie alebo pre odvod dymu a tepla v prípade požiaru, digitálne prepojenie dverí a okien pre automatizáciu budov – to je len niekoľko príkladov z nášho portfólia služieb. Naším cieľom je vytvárať obývateľné budovy s najvyššou možnou mierou komfortu a bezpečnosti pre používateľov budov.

Ďalšie informácie
GEZE Slovakia

Individuálne prispôsobené zmluvy o poskytovaní servisu pre svojich zákazníkov

Fotografovanie zamestnancov spoločnosti GEZE 2018: Výroba - zabezpečenie kvality

Fotografovanie zamestnancov pre internú a externú komunikáciu spoločnosti GEZE, aby spoločnosť získala tvár voči vonkajšiemu svetu. © Karin Fiedler / GEZE GmbH

Spoločnosť GEZE ponúka individuálne prispôsobené zmluvy o poskytovaní servisu pre svojich zákazníkov. V minulom roku sme v spolupráci s našimi partnermi zaviedli svoju vlastnú montážnu službu. GEZE servis zahrňa širokú škálu služieb. Pravidelné kontroly, ktoré vykonáva náš vyškolený personál, zaručujú, že zariadenia sú v riadnom technickom stave. Včasné opravy, modernizácia a výmena zariadení za nové zabezpečujú, že si zariadenia zachovávajú svoje funkcie a bezchybnú prevádzku na miestach, kde sú evakuačná bezpečnosť a požiarna ochrana prioritou. Zmluva o poskytovaní služieb so spoločnosťou GEZE zabezpečuje pravidelnú údržbu zariadenia, čo vedie k dlhšej životnosti a bezpečnému používaniu produktu. 

Viac o inštalačných službách spoločnosti GEZE

Na požiadanie organizujeme školenia o produktoch a iných tématách. Máme nové školiace stredisko, kde školíme našich klientov a rozširujeme ich vedomosti. Radi pre vás pripravíme individuálne školenia. Pošlite nám e-mail alebo nám zavolajte. 

Skontaktujte sa s nami

Zistite viac o našich službách

Najnovšie správy zo Slovenska

Vöster-Alber.jpg
Tlačové správy | 2024

Spoločnosť GEZE blahoželá pani Brigitte Vöster-Alber k jej 80. narodeninám

Pred tromi rokmi odovzdala vedenie spoločnosti ďalšej generácii, ale pani Brigitte Vöster-Alber je aj vo svojich 80 rokoch stále aktívna: Ako členka dozornej rady sa angažuje za udržateľný rozvoj spoločnosti. Pocta k 80. narodeninám.

Ďalšie informácie
Teaser Light & Building 2024
Termín a udalosti | Events 2024

GEZE na Light & Building 2024

Stretnite sa s nami na medzinárodnom veľtrhu svetelnej a stavebnej techniky Light & Building 2024. Od 3. do 8. marca Vám predstavíme na výstavisku vo Frankfurte nad Mohanom produkty a technické riešenia pre domy, budovy, ako aj sieťové bezpečnostné technológie.

Ďalšie informácie
Termín a udalosti | Events 2024

GEZE na Fensterbau Frontale 2024

Tešte sa na FENSTERBAU FRONTALE 2024. Na poprednom svetovom veľtrhu stavieb, okien, dverí a fasád na výstavisku v Norimbergu od 19. do 22. marca 2024 predstavíme naše produkty a riešenia pre obytné budovy.

Ďalšie informácie
131123_Weihnachten_Malwettbewerb_Elisabeth Bejzel.jpg
Tlačové správy | 2023

„Miesto darov prispievame na dobročinné účely“: 100 000 eur na núdzovú pomoc UNICEF

Aj tento rok sa spoločnosť GEZE na Vianoce sociálne angažuje. Spoločnosť z Leonbergu venuje 100 000 eur na núdzovú pomoc UNICEF. Peniaze budú prínosom pre deti na celom svete.

Ďalšie informácie
231123_GEZE_ArchitectsDarling_Bronze.jpg
Tlačové správy | 2023

Automatické dvere spoločnosti GEZE ako favorit v stavebnom odvetví

Spoločnosť GEZE získala ocenenie Architects‘ Darling Award v kategórii „Automatické dvere“. Hlasy takmer 2 000 architektov a projektantov rozhodli o udelení bronzového ocenenia.

Ďalšie informácie
Top 100 Award wir gratulieren.jpg
Tlačové správy | 2023

Spoločnosť GEZE je už po desiatykrát zaradená medzi Top 100 najinovatívnejších stredne veľkých podnikov v Nemecku

GEZE naďalej patrí medzi 100 najlepších inovátorov medzi nemeckými stredne veľkými spoločnosťami. Špecialista na inovatívnu dverovú, okennú a bezpečnostnú techniku už po desiatykrát získa túto prestížnu cenu, ktorú udeľuje Inštitút pre podnikanie a inovácie na Ekonomickej univerzite vo Viedni v rámci ocenenia TOP 100.

Ďalšie informácie
UNICEF Podpora namiesto darčekov
Tlačové správy | 2022

Spoločnosť GEZE venuje 100 000 EUR na projekt UNICEF na Pobreží Slonoviny.

Spoločnosť tým pokračuje vo svojej tradícii podpory udržateľných a sociálnych projektov: tohtoročný vianočný sponzorský dar od špecialistu na dvere, okná a zabezpečovacie prvky putuje na projekt UNICEF v oblasti vzdelávania a udržateľnosti v republike Pobrežia Slonoviny. Spoločnosť venuje 100 000 EUR na výstavbu udržateľných a priateľských školských budov, ktoré sú postavené z recyklovaného plastového odpadu v tejto západoafrickej krajine.

Ďalšie informácie
Teaser ocenenia Architects' Darling Award 2022
Tlačové správy | 2022

Dverová technika spoločnosti GEZE opäť získala ocenenie v súťaži Architects’ Darling

Aj tento rok sa do hlasovania v súťaži Architects’ Darlings zapojilo približne 1900 architektov. Dverová technika spoločnosti GEZE získala bronzové ocenenie. Tradičnej spoločnosti sa tým opakovane podarilo zabodovať v súťaži.

Ďalšie informácie
Cena Red Dot Design Award a cena Nemecka pre Revo.PRIME
Tlačové správy | 2022

Dizajn a udržateľnosť v súlade: Ocenenie Red Dot Design Award a German Design Award pre produkt Revo.PRIME

Nové karuselové dvere Revo.PRIME spoločnosti GEZE získali hneď dve z najprestížnejších ocenení za dizajn v krajine: German Design Award v kategórii Excelentný produktový dizajn – budovy a prvky a Red Dot Design Award, tiež v kategórii Produktový dizajn. Obe ocenenia sú poctou za vynikajúce výsledky v oblasti dizajnu a považujú sa za pečať kvality pre najkvalitnejšie a najprepracovanejšie výrobky z hľadiska dizajnu.

Ďalšie informácie
Rodinný podnik

Celosvetovo úspešný

Sídlo spoločnosti GEZE GmbH

Od roku 1863 pôsobíme ako celosvetovo úspešný a finančne dobre stavaný rodinný podnik. Naše spracovanie produktov, pohodlie a dizajn neprestajne nadchýnajú našich zákazníkov po celom svete. Zatiaľčo si vždy zachovávame našu konzistentnosť, sme aj zvedaví, dynamickí a otvorení najnovším trendom a trhom. Posúvame vpred digitálne prepojenie stavebných technológií s cieľom vytvoriť budovy vhodné na bývanie.

Viac o spoločnosti

160 rokov GEZE

213

Pobočky

22

Krajiny

160

rokov GEZE

Na celom svete zamestnávame viac ako 3 000 ľudí a neustále sa rozrastáme. Naše medzinárodné sídlo je v Leonberge. Našich 37 dcérskych spoločností je rozmiestnených po celom svete: Aby sme dodržali našu zásadu poskytovania služieb, sme našim zákazníkom vždy nablízku a môžeme im ponúknuť vynikajúce služby priamo na mieste.

Prejdite na naše pobočky