Spoločnosť GEZE je už po desiatykrát zaradená medzi Top 100 najinovatívnejších stredne veľkých podnikov v Nemecku

GEZE naďalej patrí medzi 100 najlepších inovátorov medzi nemeckými stredne veľkými spoločnosťami. Špecialista na inovatívnu dverovú, okennú a bezpečnostnú techniku už po desiatykrát získa túto prestížnu cenu, ktorú udeľuje Inštitút pre podnikanie a inovácie na Ekonomickej univerzite vo Viedni v rámci ocenenia TOP 100.

Ocenenie je uznaním a stimulom zároveň

Zamestnanci spoločnosti GEZE s hrdosťou prezentujú ocenenie Top 100

Zamestnanci spoločnosti GEZE sú hrdí na desiate ocenenie Top 100 najinovatívnejších stredne veľkých podnikov.

„Sme hrdí na to, že vstupujeme do roku 2023, roku nášho 160. výročia založenia našej spoločnosti, aby sme opäť patrili medzi 100 najlepších inovátorov v sektore stredne veľkých podnikov“, hovorí Marc Alber, Chief Officer Product Development & Operations v spoločnosti GEZE. „Pečať je jedným z najprestížnejších a najdôležitejších ocenení pre stredne veľké podniky v Nemecku a je dôkazom našej veľkej inovačnej aktivity. Je to úžasné uznanie pre našich zamestnancov, ktorí sa 160 rokov podieľajú na vytváraní našej spoločnej vízie obývateľných budov budúcnosti.“ Ocenenie je zároveň aj stimulom pre spoločnosť GEZE.

Už 30 rokov indikátorom inovačnej aktivity

Ocenenie Top 100

Ocenenie Top 100 udeľuje Inštitút pre podnikanie a inovácie na Ekonomickej univerzite vo Viedni.

Spoločnosť compamedia už 30 rokov udeľuje stredne veľkým podnikom pečať TOP 100 za mimoriadnu inovačnú aktivitu a nadpriemerné úspechy v oblasti inovácií. Od roku 2002 je vedecké vedenie v rukách Prof. Dr. Nikolausa Frankeho. Pán Franke je zakladateľom a riaditeľom Inštitútu pre podnikanie a inovácie na Ekonomickej univerzite vo Viedni. S 26 cenami za výskum a viac ako 200 publikáciami patrí k špičkovým výskumníkom v oblasti inovácií na medzinárodnej úrovni. Mentorom TOP 100 je vedecký novinár Ranga Yogeshwar. Partnermi projektu sú Fraunhoferova spoločnosť pre podporu aplikovaného výskumu a združenie stredne veľkých podnikov BVMW. V jubilejnom roku bol záujem o súťaž pozoruhodne vysoký: Prihlášku podalo 550 stredne veľkých podnikov. Pán Ranga Yogeshwar osobne zablahoželá spoločnosti GEZE k tomuto úspechu 23. júna pri slávnostnom odovzdávaní cien v Augsburgu.

Kladieme si vysoké ciele, najmä pokiaľ ide o kvalitu, životnosť a udržateľnosť našich výrobkov. Ocenenie „Top 100 Innovator“ je pre nás spojené aj s výzvou, aby sme ho stále napĺňali a uspokojovali vysoké očakávania našich zákazníkov, alebo ešte lepšie: prekonávali ich.

Marc Alber, Chief Officer Product Development & Operations v spoločnosti GEZE

Výnimočné inovačné prostredie presvedčilo porotu

Spoločnosť GEZE presvedčila porotu v súťaži 2023 inovatívnymi technológiami a riešeniami pre spoľahlivú protipožiarnu ochranu a najmodernejšiu automatizáciu budov. Vysoko bola hodnotené aj výnimočné inovačné prostredie stredne veľkého podniku z Leonbergu pri Stuttgarte. „Ocenenie TOP 100 je o tom, ako dôležitý je inovačný cieľ v spoločnosti“, vysvetľuje Prof. Dr. Nikolaus Franke, vedecký riaditeľ súťaže. „Dominujú rutiny a zvyky, alebo je spoločnosť schopná revidovať existujúce, myslieť kreatívne a nanovo a úspešne sa presadiť na trhu? Túto schopnosť analyzujeme pomocou viac ako 100 testovacích kritérií.“