Favorit architektov: spoločnosť GEZE opäť získala ocenenie za inovatívnu technológiu dverí

V súťaži Architects‘ Darling Award 2023 bolo spoločnosti GEZE udelené bronzové ocenenie v kategórii „Automatické dvere“. Najväčšieho odborného multimediálneho prieskumu v Nemecku sa zúčastnilo takmer 2 000 architektov a projektantov, ktorí si spomedzi približne 200 výrobcov a značiek vybrali svojich favoritov v odvetví stavebníctva. 

231123_GEZE_ArchitectsDarling_Bronze.jpg

Spoločnosť GEZE získala bronzové ocenenie v súťaži Architects‘ Darling Award 2023. © GEZE GmbH

Okrem vysokej kvality výrobkov spoločnosti GEZE zapôsobili na opýtaných architektov aj aspekty týkajúce sa bezpečnosti a pomeru ceny a kvality. Marco Zaoral, Team Lead Internal Building Project Consulting v spoločnosti GEZE, hovorí: „Sme veľmi radi, že nám toto ocenenie bolo opäť udelené. Výsledky prieskumu vyzdvihujú naše silné stránky a potenciál a opäť dokazujú, že sme dôveryhodným partnerom pre najdôležitejšie osoby s rozhodujúcou právomocou v stavebnom sektore.“

Sme veľmi radi, že sme toto ocenenie opäť získali. Výsledky prieskumu vyzdvihujú naše silné stránky a potenciál a opäť dokazujú, že sme dôveryhodným partnerom pre najdôležitejšie osoby s rozhodujúcou právomocou v stavebnom sektore.

Marco Zaoral, Team Lead Internal Building Project Consulting v spoločnosti GEZE

myGEZE Control: inteligentné sieťové riešenie pre technológie budov

Základný prístroj myGEZE Control

Pomocou platformy Connectivity sieťového riešenia myGEZE Control možno centrálne ovládať dverové, okenné a bezpečnostné systémy. © GEZE GmbH

Tradičná spoločnosť z Leonbergu je jedným z popredných dodávateľov dverovej, okennej a bezpečnostnej technológie a za svoje inovatívne systémové riešenia už získala niekoľko ocenení. Aj najnovšie inovácie spoločnosti sa vyznačujú priekopníckym duchom, ktorý je hnacím motorom pre ďalší neustály vývoj produktov. Patrí sem aj sieťové riešenie myGEZE Control – inovatívny systém automatizácie budovy, ktorý inteligentne spája dvere, okná a bezpečnostné systémy na zaručenie vyššej bezpečnosti, energetickej účinnosti a pohodlia. Ako príklad uvedieme jeden z najnovších vývojových trendov v oblasti automatických dverí: automatické karuselové dvere Revo.PRIME, ktoré zaujmú mimoriadne nízkou výškou venca a energeticky úsporným pohonom.

„Best Performer“ v stavebníctve

Spoločnosť Heinze GmbH od roku 2011 oceňuje najvyhľadávanejšie riešenia v stavebníctve cenou Brand Award. Na tohtoročnej súťaži boli udelené ceny Brand Award v 23 produktových kategóriách a ceny poroty Jury Award v 14 kategóriách. Najobľúbenejším produktom v odvetví sa stáva ten, ktorý je na základe piatich rôznych hodnotiacich kritérií, ako sú kvalita, pomer ceny a kvality, inovácia, vzhľad/dizajn a bezpečnosť, označený za favorita.